Milí přátelé hudby,

píseň a cimbálová muzika patří k tomuto kraji stejně nedílně jako dobré víno ze zdejších vinohradů. Není divu, že právě z tohoto malebného koutu Česka pochází řada vynikajících folklorních muzikantů. A bezesporu mezi ně patří i ti, kteří hrají v cimbálové muzice Musica Moravica.

Základem repertoáru tohoto souboru zdaleka není jen folklor český, moravský, slovenský či maďarský. Musica Moravica vás překvapí originální úpravou světových evergreenů, rockových skladeb, operních i operetních melodií, country, vážné i filmové hudby.

Hudba v podání cimbálové muziky Musica Moravica je vhodná k nejrůznějším oslavám, oficiálním či neoficiálním příležitostem i samostatným koncertům. I díky tomu se Musica Moravica mnohokrát úspěšně prezentovala v mnoha zemích celého světa.

Zaposlouchejte se i vy do podmanivých tónů cimbálové muziky Musica Moravica a nechte se unášet na vlnách hned několika hudebních žánrů.

Soubor vystupuje ve složení cimbál, housle a kontrabas. Počet muzikantů však lze podle zájmu rozšířit o klarinet, violu a druhé housle. Musica Moravica za vámi ráda přijede, kam si budete přát a své vystoupení přizpůsobí vašim požadavkům.